• آرامش یاب
  • لیست هتل ها
  • آخرین تور ها
  • سفر نامه

مرتب سازی بر اساس:
پنج شنبه 16 دي 1395 دیدگاه (0)

هندوستان شاد را باید از بمبئی شروع کرد، شهر سینما و بالیوود، شهر موسیقی و فرهنگ اصیل هندوستان شاد، شهری تاریخی که لمس تاریخ و فرهنگ هند را با تمام ابعاد آن از اختلاف طبقاتی گرفته تا رنگ و بوی طوایف مختلف هند..

پنج شنبه 16 دي 1395 دیدگاه (0)

بالی یک جزیره رویایی در کشور اندونزی و کوچک ترین استان این کشور پهناور است. این جزیره پر هیاهو که مملو از تفریح های متنوع و هیجان های بی نظیر است به عنوان مقصدی مهم برای گذراندن دوران شیرین ماه عسل است، این جزیره استوایی از جنبه زیبایی و طبیعت به تشبیه بسیاری از گردشگران مانند بهشتی رویایی است...

پنج شنبه 16 دي 1395 دیدگاه (0)

برای ما ایرانی ها نام گرجستان تداعی گر افسوس عهد نامه گلستان است. کشوری در شمال ایران و هم جوار با آذربایجان، ارمنستان و روسیه که در کنار دریای سیاه آب و هوایی شبیه مناطق شمالی کشور ایران را دارا است، گرجستان مردمی مسیحی دارد..

پنج شنبه 16 دي 1395 دیدگاه (0)

شهری به زیبایی و قدمت ایروان، بغل گوشمان باشد و نبینیمش؟ ایروان یکی از نزدیک ترین مسافت های هوایی و زمینی به ایران است. پایتختی با قدمتی چند هزار ساله و مردمی مهمان نواز و آرامشی بی نظیر با بناهایی عظیم و قدیمی و مجسمه هایی با شکوه که در جای جای شهر و میادین، شما را به تامل و گشت و گذار در شهر دعوت می کند...

شنبه 29 آبان 1395 دیدگاه (0)

کوالالامپور شهری ست که از همان اول که پای تان را به داخل آن می گذارید تفاوت آن را با تجربه رنگی تان می بینید، یک مدل سبزی در آنجاست که با سبزهای ما فرق دارد، از آن سبزها که فقط در جعبه مداد رنگی نمونه اش را پیدا می کنید. یک جوری همه جا سبز است که آدم فکر میکند ساختمان ها و برج ها مثل قارچ میان این سبزها در آمده اند. در کوالالامپور به همه خوش می گذرد، بچه ها تفریح..

پنج شنبه 27 آبان 1395 دیدگاه (0)

کِرمان پهناورترین استان ایران است. استان کرمان در جنوب شرقی ایران قرار گرفته..

سه شنبه 25 آبان 1395 دیدگاه (0)

بانکوک پایتخت زنده و پر هیاهوی تایلند، شهری متفاوت با آنچه تا به حال دیده اید. شهری پر حرکت با قصرها، معابد مجلل، بوداهای عظیم، تفریح های متنوع، طبیعت بکر و بازارهای شناور که برای هر گردشگری جذاب است. اگر برای تجارت به بانکوک سفر می کنید یا برای تفریح و سیاحت، باز این شهر با رنگ و بوی متفاوتش شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد...

شنبه 22 آبان 1395 دیدگاه (0)

ترکیب باشکوه شهر، دریا، کوه و طبیعت چنان این شهر ساحلی را بی نظیر کرده است که بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند که به جای شهرهای شلوغی مثل آنتالیا، این مقصد آرام و مجلل را برای سفرشان انتخاب کنند..

شنبه 22 آبان 1395 دیدگاه (0)

قبرس یک جزیره زیبا در قلب مدیترانه است که به دو کشور قبرس شمالی و اروپایی تقسیم شده است. قبرس شمالی کشور کوچکی است که در مدت زمان کوتاهی می توانید با خودرو ابتدا و انتهای آن را سیر کنید..

چهارشنبه 19 آبان 1395 دیدگاه (0)

آنتالیا شهری ست که مسافرش را خسته نمی کند و حوصله هیچ کس در این شهر سر نمی رود، چه آدمی که اهل سیاحت و گشت و گذار باشد،..

1 2
ما را محبوب کنید
با کلیک بر روی آیکن زیر ما را در گوگل محبوب کنید
تبلیغات
نظرسنجی
چه مطالبی را میپسندید
آمار سایت
بازدید امروز : ۳,۰۴۴
بازدید دیروز : ۸,۵۶۰
بازدید کل : ۲,۵۳۴,۶۸۴
تعداد هتل ها : ۲۴,۸۹۳